Elektriline rula Evolve Stoke

Kuumakse al. 39.96

1299.00

proovisõitEi ole ostus kindel? Tule meie juurde proovisõidule!

Võrdle Tootekood: 2735 Kategooria:

1299

Jarelmaksu võimalus:

Kuude arv 24 :

Laadimisaeg

2 h

Distants

15 km

Kaal

8.16 kg

Kirjeldus

Evolve rulade seeria tasku-rakett!

Sõitmine nurgapoodi, kooli, tööle või isegi lennujaamas – pole probleemiks! Loodussõbralikust pambusest ning klaasfiibrist ehitus tagab igale Stoke kasutajale unustamatu sõidukogemuse ning pöördevõimekuse. Lisaks on laua tagumine osa kaetud surfilauale sarnase ning sellest inspireeritud EVA vahtkummiga. Hoolimata oma väiksest ehitusest on Stoke võimeline arendama sama võimsat minekut ja kiirust, kui Evolve suuremad masinad. Stoke võimekuseks on ka kuni tagasihoidlike 30% tõusude vallutamine.

Kui peaks olema soovi võtta oma rula kaasa lennureisidele, siis pole ka see enam mureks. Evolve on spetsiaalselt selle jaoks loonud nö lennusõbraliku aku, mis on sobilik lennukisse kaasa võtmiseks NB: Enne akuga lennule minekut, konsulteerige lennufirmaga antud olukorda.

Võimalik on ka oma sõitude täpne jälgimine ning sõpradega jagamine. Selleks pole tarvis teha rohkemat, kui tõmmata alla Explore by Evolve app.

Evolve Stoke mudelit saab kasutada mitmes eri sõidurežiimis, mis on sobilik nii algajale, edasijõudnule, kui ka hulljulgele. ECO režiim on sobilik neile, kes otsivad rahulikku kulgemist ning pikka sõitu. Lülitades ennast ümber PRO režiimile, võid tagatulesid näidata nii mõnelegi kaasliiklejale. Lülitades sisse aga spetsiaalse GTR režiimi, saad rulast välja pressida uskumatud tippkiirused ning võimekuse ronida üles kasvõi maailma nr 2 kõige järsema nurgaga tänavast. Uus-Meremaal asuv Baldwini tänav on 37% tõusunurgaga ning GTR mudelid on selle vallutamisega kord juba hakkama saanud! Täpselt näeb seda katsetust siit videost, alates 23:10 – https://www.youtube.com/watch?v=vQQ-FxI5DRo

Kui ükski eelnevatest sõidurežiimidest pole aga päris õiged teile, saate Evolve appis seadistada enda vajadustele vastava režiimi. Valige endale appis sobilik kiirusaste, aktiveerige režiim ning valige puldil CUST režiim. Nüüd on teie laud valmis just teie poolt valitud spetsifikatsioonidega sõiduks.

Sõites elektrilise rulaga, soovitame kanda kiivrit ning kaitsmeid.

Tehnilised andmed

Sõidukaugus (km)

15

Maksimaalne kiirus (km/h)

36

Maksimaalne kiirus (piiratud, km/h)

36

Mootori võimsus (W)

3000

Motoriseeritud ratas

Mõlemad

Rehvitüüp

Orangatang Caguamas

Rehvisuurus (tolli)

3.3

Aku mahutavus (Wh)

151.2

Aku tüüp

Li-ion

Laadimisaeg (h)

2

Tagapidur

Elektrooniline

Netokaal (kg)

8.16

Kaalupiirang (kg)

100

Kiiruseastmeid

4

USB pesa

Jah

Bluetooth kõlarid

Ei

Soovituslik miinimumvanus

14