GPad Evo Max

Kuumakse al. 26.53

799.99

Laos

Võrdle Tootekood: 1662 Kategooria:

799.99

Jarelmaksu võimalus:

Kuude arv 24 :

Laadimisaeg

6 h

Distants

35 km

Kaal

9 kg

Kirjeldus

Evo Max on Gpad’i elektriliste rulade tippmudel, mis arendab vajadusel hullumeelseid kiiruseid. Tavalise Evoga võrreldes, on Evo Maxil rohkem kõike, mis ühe elektrirula veerema paneb: suurem aku, suuremad rattad, võimsamad mootorid ja sellest kõigest tulenevalt suurem tippkiirus.

Evo Maxil on 10 cm rattad, mis vähendavad vibratsiooni ja parandavad haakuvust, mis on selle rula puhul vägagi vajalik omadus. Samas muudavad suuremad rattad kiirendust vähem järsuks, kuid selle pärast ei tasu muretseda. Nimelt on kahe rula ratta sees peidus kaks mootorit, mis koos annavad nominaalvõimsuseks 1000W. Seda on küllalt, et iga natukenegi vähem kogenud rulasõitja avastaks gaasi andnuna, et rula on tema alt juba kuhugi põõsasse lennanud. Evo Max ei tee nalja. See on tohutult võimekas rula, mida tuleb kasutada tasa ja targu.

Evo Maxil on küllaltki suur aku, võimaldades ökonoomselt sõites sõita korraga 35km. Samuti on see rula saanud ette ja taha tuled, mis teevad sõtja teistele liikujatele nähtavamaks. Tuled teevad ka pimedas sõitmise palju mugavamaks.

Kõigi vähem kogenud sõitjate õnneks, saab Evo Maxiga ka rahulikult sõita. Nimelt on võimalik puldist määrata erinevaid kiirus astmeid, püsikiiruse hoidjat, näha kiirust ja akut.

Sõites GPadi elektrirulaga, soovitame kanda kaitsmeid ning kiivrit.

Tehnilised andmed

Max kiirus (km/h)

Max kiirus (piiratud, km/h)

Kaalupiirang (kg)

Rehvisuurus (tolli)

Rehvisuurus (cm)

Rehvitüüp

Motoriseeritud ratas

Mootori võimsus (W)

Aku pinge (V)

Aku voolutugevus (A)

Aku mahutavus (Wh)

Aku tüüp

Laadija pinge (V)

Laadija voolutugevus (A)

Laadimisaeg (h)

Tagapidur

Esituled

Tagatuled

Kiiruseastmeid

Kohapealt minek

Mõõtmed (sõiduasendis, cm)

Netokaal (kg)

Kaugjuhtimine

Soovituslik miinimumvanus

Sõidukaugus (km)