Inokim Ox ECO

1399.99

Laos

Võrdle Tootekood: 1723 Kategooria:

1399.99

Jarelmaksu võimalus:

Kuude arv 24 :

Laadimisaeg

7 h

Distants

40 km

Kaal

25 kg

Kirjeldus

Elektrilised tõukerattad on tänapäeval linnades liikumiseks üks efektiivsemaid viise. Võrreldes autoga on elektrilise tõukerattaga linnas liikumine kuni 50 korda säästlikum. Ei pea muretsema ummikute ega parkimise pärast, vaid saab kulgeda muretult punktist A punkti B. Pikalt on turul valitsenud nõudlus kergete ja kompaktsete tõukerataste järele, kuid nüüd on see asendunud sooviga omada kiiret, pika kilometraažiga ning töökindlat tõukeratast.

See sai ajendiks tuntud tõukerataste tootjale Inokim arendamaks välja uut mudelit Inokim OX ECO. See on tõukerataste seas “SUV” nö elektriliste tõukerataste maastur, mis on valmis tööd rügama nii linnas asfaldil kui ka metsateel. 

Tagumise ratta sees pesitsev 800W mootor ja võimas liitium-ion aku võimaldavad OX ECO jõuda kiiruseni 45KM/h ja sõiduulatuseni kuni 50KM. Selline tõukeratas oma omanikku juba häbisse ei jäta. Kui sellest jääb väheks, on olemas ka suurema akuga mudel OX Super, mille sõiduulatuseks on 80 KM.

Tagumise ratta disainimisel saadi inspiratsiooni reaktiivmootorist, et rõhutada OX’i jõudu.

OX’i vedrustust tehes leiutati selleks täiesti uus reguleeritav süsteem, mis ka patenteeriti. See süsteem võimaldab muuta vedrustuse asendit: kõrgemale tõstes on sõit pehmem (halva pinnase korral) ning madalamale lastes on on tõukeratas stabiilsem ja sobilikum suuremate kiiruste jaoks. Ühel küljel asuv vedrustus on eriline nii kujult kui ka värvilt. 

OX’i disain ja väljanägemine on inspireeritud praegusest trendist automaailmas ja peegeldavad tema unikaalseid sõiduomadusi.

Inokimide spidomeetri ekraan ja elektrooniline gaasihoob on üks kõige mugavamaid kogu tõukerataste maailmas. Erinevalt teistest tõukeratastest, millel asub gaasihoob nimetissõrme all, on Inokimi arendusmeeskond viinud selle pöidla alla. See välistab kogemata piduri ja gaasi segamini ajamise ja on üldiselt loogilisemas kohas. LCD ekraanilt on näha kiirus, odomeeter, käik, trip ja aku olek. Samuti on võimalik kolme nupu ja ekraani abil muuta järgmiseid seadeid: püsikiiruse hoidja, millal gaas aktiveerub (kas kohe vajutades, või peab esimese lükke ise tegema), automaatne välja lülitamine (kui mingit aega tõukeratast ei liigutata), tuled ja ekraani valgustus.

Sõites elektrilise tõukerattaga, soovitame kanda kaitsmeid ning kiivrit.

Tehnilised andmed

Top Speed (km/h)

Top Speed (Limited, km/h)

Max Load (kg)

Tyre Size (inch)

Tyre Size (cm)

Tyre Type

Motoriseeritud ratas

Motor Power (W)

Battery Voltage (V)

Battery Amperage (A)

Battery Capacity (Wh)

Aku tüüp

Charger Voltage (V)

Charger Amperage (A)

Charging Time (h)

Front Brake

Rear Brakes

Foldable handle

Handle Height (cm)

Handle Max Height (cm)

Front Lights

Rear Lights

Speed Levels

Püsikiirusehoidja

Zero-Speed Start

Dimensions (Unfolded, cm)

Dimensions (Folded, cm)

Net Weight (kg)

Remote Control

Bluetooth kõlarid

USB Port

Ekraan

Recommended from Age

Max Range (km)