Elektriline tõukeratas GPad Joyride

Kuumakse al. 26.53

799.99

proovisõitEi ole ostus kindel? Tule meie juurde proovisõidule!

MustMustMustValgeValgeValge
Puhasta
Võrdle Tootekood: 542 Kategooria:

799.99

Jarelmaksu võimalus:

Kuude arv 24 :

Laadimisaeg

7 h

Distants

40 km

Kaal

15 kg

Kirjeldus

Pole midagi lihtsamat ning sujuvamat, kui sõit meie lemmik elektrilise tõukeratta – Joyridega. Tegu on väliselt tagasihoidliku e-tõukerattaga mis seesmiselt aga peidab endas palju rohkemat, kui samas hinnaklassis olevad tõukerattad. Tänu oma 10“ CST rehvidele ning laiale platvormile, kus ka kõrvuti jalgadel seismine probleemiks ei ole, on nii kiirel, kui ka aeglasel tempol sõitmine Joyridega väga sujuv. Pehmust annavad juurde esimene amort ning õhkkummid, mis toimivad konarlikul pinnal suurepäraselt lisa vedrustusena. Ohutuse eest hoolitsevad eesmine ja tagumine LED tuli ning ka pidurituled annavad kiirendusest või peatumisest teistele liiklejatele juba kaugelt teada!

Joyride on kokkupakitav elektritõukeratas. Tõstke see kas autosse või võtke kaasa ühistransporti, Joyride jaoks pole see probleemiks. Ruumi kokkuhoidmiseks on Joyride lenksu käepidemed ka kokkuvolditavad. Kui peaks huvi olema aga kitsama lenksu vastu, on võimalus Joyride kokkupandavate käepidemetega lenks vahetada ka fikseeritud lenksu vastu. Viimane on mõeldud olema stabiilsem ka suurema läbisõidu puhul. Lisaks on mõlemate lenksude kõrgused reguleeritavad.

Joyride mudelid on loodud pikkadeks sõitudeks linnas, pargis või ka raskemal pinnasel. Olenevalt mudelist on masin varustatud kas 10Ah, 13Ah või 17.5Ah akuga. Kui väikseim aku (36V,10Ah) viib sõitja kuni 30km kaugusele, siis suurima aku (48V,17.5Ah) läbisõit ulatub lausa 50km juurde. Aku suurusest sõltumata on masinate tippkiirused 35km/h ning ka tõusud pole ei 350W (Joyride Eco) ega ka 500W(Joyride, Joyride Max) mootori jaoks probleemideks.

Joyride mudelitele on võimalik paigladada ka erinevaid lisasid: fikseeritud lenks, telefonihoidja, tagumine pakiraam, korv, lisatuled. Lisaks on õige kinnituse puhul Joyride võimeline vedama isegi järelkäru.

Joyride on suurepärane elektritõukeratas tervele perele! Sõites GPad Joyride elektritõukerattaga soovitame kanda kiivrit.

 

Tehnilised andmed

Värv

Must, Valge

Sõidukaugus (km)

40

Maksimaalne kiirus (km/h)

35

Maksimaalne kiirus (piiratud, km/h)

25

Mootori võimsus (W)

500

Motoriseeritud ratas

Tagumine

Rehvitüüp

Õhkrehv

Rehvisuurus (tolli)

10

Aku mahutavus (Wh)

624

Aku tüüp

Li-ion

Aku pinge (V)

48

Laadimisaeg (h)

7

Esituled

1 LED-tuli

Tagatuled

Jah

Tagapidur

Ketaspidur

Netokaal (kg)

15

Mõõtmed (sõiduasendis, cm)

1150 x 550 x 1260

Mõõtmed (kokkuvoldituna, cm)

1070 x 190 x 400

Lenksu minimaalne kõrgus jalaplatvormist (cm)

960

Lenksu maksimaalne kõrgus jalaplatvormist (cm)

1260

Kaalupiirang (kg)

120

Püsikiirushoidja

Jah

Kiiruseastmeid

3

USB pesa

Jah

Bluetooth kõlarid

Ei

Soovituslik miinimumvanus

14