Meist

Voltride on Eestist alguse saanud bränd, mis on fokuseeritud vaid elektrilistele liikumisvahenditele ehk e-mobility müügile ja järelteenindusele. Sama meeskond on alates 2016 aastast seda valdkonda arendanud ja tänaseks oleme Fortunati Group EU toel laienenud nii Eestis kui Eestist välja.

Elektriliste liikurite valdkond areneb väga kiiresti ja sellega seoses uueneb pidevalt ka tootevalik, hõlmates erinevaid elektrilisi tõukerattaid, üherattalisi, rulasid, rattaid ja nendega seotud lisavarustust ning varuosi. Käime regulaarselt kontrollimas meie valikusse kuuluvate mudelite tootjaid, et tagada kvaliteet. Tootjatel peab olema nii tootmise kui ka toote-kvaliteedi kontrollsüsteem ning tooted peavad olema sertifitseeritud Euroopa turu jaoks.
Kliendid saavad lisaks toote baasinfole tutvuda kättesaadava lisainfo ja kommentaaridega ekspertidelt, meie meeskonnalt ning ka tavakasutajatelt.

Esinduspoed

Voltride pole pelgalt e-pood. Meil on Tallinnas esinduspood Purje tänav 8. Töös on ka järgmiste esinduspoodide avamine. Kliendid saavad esiduspoes tutvuda mudelivalikuga ning on võimalus ka mitmeid mudeleid koha peal järele proovida. Meie spetsialistid teevad kõik endast oleneva, et aidata kliendil leida just temale sobiv mudel.

Remont

Voltride pakub ka remonditeenust. Olgu tegu kas garantiilise või tavapärase hooldusega, meie tehnikud ja spetsialistid on teie jaoks olemas. Remonditöökoda asub Voltride esindussalongi juures aadressil Purje 8. Tehnikutega suhtlemiseks helista meie üldnumbrile +372 600 40 99 või saada päring aadressile hooldus@voltride.com
 

Head hinnad

Voltride tooted tulevad otse tehastest ilma täiendavate vahendajateta. Sellega seoses on Voltride’i hinnad konkurentsivõimelised ning enam-müüdud mudelid on alati laos olemas.

Tuntud brändid

Voltride teeb koostööd enamike juhtivate e-liikurite brändidega. Kui mõnda brändi meil parasjagu valikus pole, siis võib selle kohta alati küsida. Valdkond areneb kiirelt ja on võimalik, et puuduolev bränd on lisamisel. Igal brändil on oma lugu ja filosoofia, kuidas nad lähenevad personaalsele transpordile. Sel viisil suudame Voltride kliendile pakkuda just temale sobivat lahendust

Kiire tarne

Voltride’i Põhja-Euroopa keskladu asub Tallinnas. Enamik tooteid saame Eesti kliendini toimetada otse meie laost 1-3 tööpäeva jooksul. Kui tooted on välja müüdud, siis on tarneajad pikemad, kuni 40 päeva. Uute mudelite puhul pakume võimalust neid eeltellida.
Kliendid saavad valida uksest ukseni transporditeenuse või ise kaubale järeletulemise vahel.

Turvalised maksed

Voltride poes saab tasuda pangaülekandega või maksekaartidega, samuti arve alusel või sularahas. Järelmaksu soovijad saavad seda taotleda otse e-poes. Maksete vahendajate poolt pakutavad turvalahendused teevad internetimaksed turvaliseks ja mugavaks.

Müügijärgne teenindus

Voltride kliendina on sul täielik meelerahu nii ostu tegemisel kui ka ostu järgselt. Enamikul meie toodetel on 7-päevane tagastustgarantii kui kohaletoimetatud toode oli vale või mittetöötav, samuti 14-päevane tagastusgarantii kui soovid ümber mõelda ning toodet pole veel kasutatud. Siin saab lähemalt tutvuda garantii tingimustega.
Voltide aitab alati kui on küsimus ostetud seadme kasutamise või hooldamise kohta. Samuti oled teretulnud Voltride hooldus- ja remonditöökotta, kust saad abi remondi ja hooldusprobleemide korral ja ka vajalikke varuosi. Meie klienditoega võid igal ajal ühendust võtta e-mailil klienditugi [at] voltride.com või helistada tööpäeviti tel 6004099.või

SULGE
show blocks helper

Tootekategooriad

FILTREERI HINNA ALUSEL

FILTREERI KAALU ALUSEL

FILTREERI BRÄNDI ALUSEL

Võrdle
Add to cart